10 elektronarzędzi pracujących na jednym akumulatorze to duża oszczędność

Artykuł sponsorowany
Print image
Copy link image
time image Artykuł na: 6-9 minut
10 elektronarzędzi pracujących na jednym akumulatorze to duża oszczędność

Jeden akumulator do wielu urządzeń to niesamowite ułatwienie we wszystkich pracach. Dlatego firma NAC postanowiła do swojej oferty wprowadzić systemowo zasilane elektronarzędzia z serii AKUMULTISYSTEM 20V. W ofercie marki NAC znajdują się dwa akumulatory o pojemnościach 2.0Ah, 4.0Ah oraz szybka ładowarka. W akumulatorach zastosowane są nowoczesne ogniwa litowo - jonowe o napięciu 20 woltów.

aktualizacja: 2020-09-21 10:58:43

Rynek elektronarzędzi akumulatorowych przeszedł dużą rewolucję od początku istnienia. Do niedawna producenci elektronarzędzi mieli w swojej ofercie kilka linii produktów, do których przeznaczone były różne akumulatory.

Brak systemowego rozwiązania okazał się bardzo niewygodny podczas codziennego użytkowania, a co za tym idzie, bardzo nieekonomiczny. Obecnie dostawcy elektronarzędzi proponują do swoich urządzeń jeden system zasilania. Systemowość zasilania to istotna cecha dla właścicieli elektronarzędzi bezprzewodowych.

Pełną ofertę akumulatorowych elektronarzędzi NAC tworzy w tej chwili dziesięć urządzeń.

Wiertarko - wkrętarka CDB-LI-20V

Wiertarko - wkrętarka CDB-LI-20V
Cena: 129 zł (urządzenie)

Konstrukcja akumulatorowej wiertarko wkrętarki jest bardzo ergonomiczna, głównie z powodu wielu rozwiązań technicznych. Inżynierowie zastosowali w niej dwubiegową przekładnię, która pozwala użytkować ją do wiercenia jak i operacji montażowych. Na jej rękojeści znajduje się specjalna guma pozwalająca na wygodny chwyt.

Urządzenie ma płynną regulację prędkości we włączniku spustowym. Maksymalny moment obrotowy wynoszący 35 Nm pozwala na szeroki wachlarz zastosowania wkrętaki, od wkręcania do wiercenia. Wkrętarka ma 13 mm uchwyt narzędziowy wraz z funkcją sprzęgła. Dodatkowo zainstalowana jest dioda LED pozwalająca oświetlić miejsce pracy.

Kliknij, aby kupić: https://www.topmarket.pl

Zakrętak Udarowy ID-LI-20V

Zakrętak Udarowy ID-LI-20V
Cena: 339 zł (urządzenie + ładowarka i akumulator)

Urządzenie to za pośrednictwem 1-biegowej przekładni generuje moc 180 Nm. Zakrętarka wyposażona jest w 6 - kątny uchwyt ¼’’ dzięki któremu możliwe jest wykonywanie połączeń gwintowych w wielu materiałach.

W wykonywaniu wszelkich prac pomocne jest oświetlenie LED. Dzięki swej kompaktowej budowie, urządzenie jest wygodne w użytkowaniu.

Kliknij, aby kupić: https://www.topmarket.pl/

Pilarka brzeszczotowa prosta RS-20-LI-20V

Pilarka brzeszczotowa prosta RS-20-LI-20V 
Cena 359 zł (urządzenie + ładowarka i akumulator)

Piła szablasta jest urządzeniem, które spełnia funkcję rozmaitych urządzeń używanych w różnego rodzaju warsztatach bądź placach budowy. Wyposażona została w specjalny brzeszczot wykonujący ruchy posuwisto-zwrotne, dzięki czemu jej użytkowanie nie różni się niczym od piły ręcznej.

Akumulatorowa pilarka brzeszczotowa ma uniwersalny uchwyt do narzędzi tnących ½’’. Pilarka pozwala na wykonywanie wygodnych cięć zarówno w materiałach miękkich jak i twardej stali.

Kliknij, aby kupić: https://www.topmarket.pl/

Wiertarka udarowa SDS+ HE-SDS-LI-20V

Wiertarka udarowa SDS+ HE-SDS-LI-20V
Cena 254,90 zł (urządzenie)

Akumulatorowa młotowiertarka z systemem mocowania SDS+ pozwala na niezawodne i szybkie wiercenie w betonie bądź cegle. Urządzenie umożliwia wykonywanie prac polegających na wygodnym wierceniu otworów podczas wykonywania remontów lub montażu, gdzie wymagane jest nieduże i kompaktowe urządzenie zasilane bezprzewodowo.

Niewielka waga oraz gumowany uchwyt sprawia, iż wykonywana praca w trudno dostępnych miejscach jest łatwa.

Kliknij, aby kupić: https://www.topmarket.pl

Szlifierka kątowa AGE-125-LI-20V

Szlifierka kątowa AGE-125-LI-20V
Cena 129,90 zł (urządzenie)

Szlifierka akumulatorowa posiada szerokie zastosowanie. Jest niezastąpiona w pracach remontowych, naprawczych oraz wielu innych. Urządzenie ma możliwość zamocowania tarcz o maksymalnej średnicy 125 mm.

Szlifierka pozwala na wygodną pracę w trudnodostępnych miejscach bez przewodu. Ergonomiczna oraz gumowana obudowa pozwala na pewny chwyt ręką. Gruby włącznik oraz wygodna rękojeść dodatkowa pozwala na obsługę w grubych rękawicach roboczych.

Kliknij, aby kupić: https://www.topmarket.pl

Pilarka brzeszczotowa JS-20-LI-20V

Pilarka brzeszczotowa JS-20-LI-20V
Cena 172,90 zł (urządzenie)

Urządzenie pozwala na szybkie cięcie i optymalne wykonywanie krzywych cięć dzięki 3-stopniowej regulacji nachylenia. Wygodna gumowana rękojeść pokryta antypoślizgowym materiałem oraz przezroczysta osłona brzeszczotu zapewniają bezpieczeństwo, a wysokiej jakości materiały, z których została wykonana zapewniają długie i efektywne użytkowanie.

Pilarka marki NAC to urządzenie, które przyda się w każdym warsztacie podczas obróbki materiałów drewnopochodnych oraz drewna.

Kliknij, aby kupić: https://www.topmarket.pl

Urządzenie wielofunkcyjne MT-LI-20V

Urządzenie wielofunkcyjne MT-LI-20V
Cena 169 zł (urządzenie)

Praktyczne urządzenie jest niezastąpione podczas każdego remontu oraz nieodzownym elementem każdego warsztatu. Urządzenie ma możliwość zamontowania narzędzi tnących jak i szlifujących.

Urządzenie znajdzie swe zastosowanie tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania większego i cięższego urządzania jak np. szlifierka kątowa. Dzięki wbudowanemu oświetleniu LED, urządzenie pozwala na wygodną i bezpieczną pracę.

Kliknij, aby kupić: https://www.topmarket.pl

Szlifierka mimośrodowa OS-125-LI-20V

Szlifierka mimośrodowa OS-125-LI-20V
Cena 329 zł (urządzenie + ładowarka i akumulator)

Urządzenie idealne do obrabiania zarówno drewna jak i metali oraz tworzyw sztucznych. Szlifierka łączy w sobie ruch oscylacyjny z obrotowym. Służy głownie do prac wykończeniowych lub usunięcia drobnej rdzy z obrabianego materiału.

Płynna regulacja obrotów sprzyja wygodnej i bezpiecznej pracy z obrabianymi materiałami. Zastosowana stopa o średnicy 125 mm oraz możliwość mocowania papieru ściernego za pomocą rzepu.

Kliknij, aby kupić: https://www.topmarket.pl

Pilarka tarczowa CS-165-LI-20V

Pilarka tarczowa CS-165-LI-20V
Cena 279,90 zł (urządzenie)

Urządzenie do szybkiego i wygodnego cięcia w materiałach drewnopochodnych oraz drewnie. Ma możliwość zainstalowania tarcz o średnicy 165 mm. Wbudowany laser poprawia dokładność cięcia.

Aluminiowa stopa oraz ogranicznik wzdłużny gwarantuje dokładne oraz wygodne cięcie. Jeśli zajdzie potrzeba natychmiastowego usunięcia pyłu i wiórów podczas piłowania, do urządzenia można podłączyć odkurzacz lub odciąg wiórów, używając specjalnego złącza do odkurzacza. Gumowany uchwyt zmniejsza drgania oraz poprawia chwyt.

Kliknij, aby kupić: https://www.topmarket.pl

Latarka CT-LI-20V-22

Latarka CT-LI-20V-22
Cena 52,90 zł (urządzenie)

Wydajna oraz lekka latarka akumulatorowa zasilana akumulatorem 20V. Wyposażona w 3 mocne diody o mocy 1W każda. W konstrukcji wykorzystano 5 - pozycyjny przegub, dający możliwość dostosowania kąta świecenia do wykonywanej pracy.

Kliknij, aby kupić: https://www.topmarket.pl

Logo NAC
https://nac.com.pl/

Dodaj komentarz

time image
time image
Zobacz inne artykuły
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Budowa stolika pomocniczego przydatnego w trakcie grilla
Zadaj pytanie ekspertowi Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania? Napisz do nas!
expert image
Akceptowane formaty plików: 'jpg', 'jpeg', 'gif', 'bmp', 'png'. Dodawanie wielu plików - wciśnij CTRL.
Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Administrator danych osobowych: AVT-Korporacja sp. z o.o. z siedzibą: ul. Leszczynowa 11, 03-197 Warszawa. Cel przetwarzania danych: udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie. Okres przetwarzania danych: Twoje dane przetwarzane będą do czasu istnienia podstawy do ich przetwarzania – czyli w tym konkretnym przypadku, do czasu udzielenia odpowiedzi. Masz prawo do: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych lub ich przenoszenia. Możesz: odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zażądać, by Twoje wszystkie dane zostały usunięte. Podstawy prawne: art. 5, 6, 12, 13 Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Czytaj więcej
Dodano plik do wysłania
Budujemy Dom
9,95 zł tylko teraz!
Teraz za darmo!
Od teraz, dla wszystkich! Wystarczy, że się zalogujesz. A otrzymasz dostęp do wszystkich artykułów z papierowego Budujemy Dom! Całkowicie za darmo!
Dom Energooszczędny Vademecum 2020

Dom Energooszczędny Vademecum

ABC Budowania 2020

ABC Budowania

Jak budować bez błędów

Wnętrza 2020

Wnętrza

Nowoczesne, stylowe, piękne wnętrza - zasady, porady, inspiracje

Czas na Wnętrze listopad 2020

Czas na Wnętrze

Magazyn pełen inspiracji

Twój Dom Twój Styl 2019

Twój Dom Twój Styl

Poradnik shoppingowy

Budujemy Dom wrzesień 2020

Budujemy Dom

Dla budujących dom i wykonawców

Dom Polski 2021

Dom Polski

Jak zbudować dom tańszy niż mieszkanie

Nowoczesne Instalacje 2020

Nowoczesne Instalacje